Rozpoczęcie roku szkolnego 2017\2018 w grupie 3-4 latków
odbędzie się dnia 04 września 2017r. o godzinie 11.00
w Oddziale Przedszkolnym w Bobrowie.
Wyprawkę dzieci oraz pościel ( tylko tych dzieci, które będą leżakować) prosimy o przynoszenie od wtorku 05 września.

Informujemy, iz dnia 26.09.2016 o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie z rodzicami w sali przedszkolnej. Serdecznie zapraszamy

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 odbędzie sie dnia

23 czerwca(czwartek) o godzinie 9.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami. W tym dniu nie ma obiadków ani leżaczków, po zakończeniu dzieci wraz z rodzicami udają się do domów.

Punkt Przedszkolny dalej pracuje w kolejnych dniach a także w miesiącu lipcu od 7-17.

Sierpień jest miesiącem wolnym.

Dnia 21.06.2016 roku(wtorek) wyjazd na wycieczkę do kina Helios w Grudziądzu koszt 20 zl. Zbiorka w przedszkolu o godzinie 8.00, powrot około 14.00. Prosimy o odbior dzieci po wycieczce.

Informujemy , iż dnia 2 maja 2016(poniedziałek) i 27 maja 2016(piątek) Oddział Przedszkolny jest zamknięty.

Informujemy, że dnia 25.03.2016r. - Wielki Piątek, Oddział Przedszkolny jest nieczynny

22 marca 2016 - " Światowy Dzień Wody"

Prosimy aby dzieci w tym dniu przyszły do Przedszkola ubrane na niebiesko :)

Światowy Dzień Kota

Dnia 19 luty ( piatek) 2016 odbędzie się w przedszkolu " Światowy Dzień Kota". Prosimy aby dzieci w tym dniu przyszły ubrane do przedszkola na czarno :)

Dnia 22 grudnia 2015 roku odbędzie się w Przedszkolu -  Wigilia.

Artykuły spożywcze na Wigilię zostaną zakupione z pieniażków składkowych. Prosimy w miarę możliwości o uregulowanie składek do końca grudnia 2015 roku.

16 grudnia 2015

Wyjeżdżamy do BDK Brodnica na teatrzyk " Śpiąca Królewna".  Koszt 16 zł.

Rodzice, którzy jeszcze nie zapłacili w\w kwoty proszeni są o uiszczenie wpłaty.

Wyruszamy po śniadanku o godzinie 9.45, wracamy około 11.45 ( przed obiadem).

" Bajkowy tydzień "

W dniach 23-27 listopad odbędzie się bajkowy tydzień w przedszkolu.

Prosimy aby dzieci przyniosły w dniach 23-24 listopada ulubioną bajkę na CD lub DVD. Może być kilka bajek.  Prosimy o podpisanie płyt.

Dzień Pluszowego Misia - 25 Listopada

Wielkimi krokami zbliża się upragniony przez dzieci

" Dzień Pluszowego Misia".

Prosimy aby dzieci 25 listopada przyniosły do Przedszkola jednego pluszowego misia.

Mój misiaczek przytulaczek
pewnie chętnie go poznacie.
A zabawa jest z nim fajna
czasem śmieszna i zabawna.
Każdy chciałby mieć takiego,
pluszaka mięciuteńkiego.
Gdy przytulisz się do niego,
To poczujesz magię jego.
Oj misiaczku, oj misiaczku
ty mój mały przytulaczku. :)

Dnia 13 listopada 2015r. w Przedszkolu odbędzię się

" Dzień Muzyki ".

Prosimy aby w tym dniu dzieci przyniosły do Przedszkola dowolny instrument muzyczny.

11 Listopada - Święto Niepodległości

Dzień wolny od zajęć edukacyjnych.