O Nas

"Człowieka należy oceniać po tym, co w nim najlepsze: jak ciężko pracuje, jak wierny jest swoim poglądom i jak bardzo kocha swoje dzieci".

Kirk Douglas

Punkt przedszkolny w Bobrowie prowadzony jest przez lokalne Stowarzyszenie Horyzont. Nasze przedszkole funkcjonuje od 2 września 2013 roku i oferuje 23 miejsc dla dzieci. Jest otwarte przez 5 dni w tygodniu, 10 godzin dziennie od 2.09.2013r do 31.07.2013r. Placówka ta obejmuje nauczaniem, wychowaniem i opieką dzieci w wieku 3 i 4 lat codziennie od 6.30 do 16.30. Przedszkole jest przestrzenne, kolorowe i nowoczesne. W budynku znajdują się dwie funkcjonalne sale wyposażone w najnowoczesniejsze zabawki oraz atrakcyjne kąciki tematyczne dla dzieci. Wokół placówki usytuowany jest duży i zielony plac zabaw.

Wszystkie dzieci mają możliwość uczestniczenia w zajęciach z języka angielskiego jak i zajęć logopedycznych. Zagwarantowane są także 2 posiłki - obiad i podwieczorek.

Proces edukacyjny w naszym przedszkolu trwa przez cały dzień nie tylko w czasie zajęć planowych i jest ciągiem pełnowartościowych sytuacji edukacyjnych.

Naszych przedszkolaków czeka dużo atrakcji, imprez okolicznościowych i spotkań z ciekawymi ludźmi.

Uśmiech dziecka to największa nagroda