PLAN DNIA

Zabawa połączona z nauką

Dzień w naszym przedszkolu zaczyna się od godziny 7.00. Panie witają dzieci w drzwiach przedszkola, gdzie od samego rana panuje radosny klimat. Dzieci bawią się, tańczą i śpiewają, czyli, jedym słowem: dzień u nas zaczyna się miło i przyjemnie. O 9.00 zaczynamy robić się głodni, więc myjemy rączki i idziemy na pyszne śniadanko. Po śniadaniu czas na czyste ząbki. Od 9.30 do 10.30 bawimy się literkami, cyferkami, wierszykami, uczymy się piosenek, a także wykonujemy prace plastyczne, które poźniej zdobią nasze przedszkolne gazetki. Raz w tygodniu uczymy się słówek w języku angielskim. O 10.30, gdy pozwala nam na to pogoda, wychodzimy na plac zabaw lub spacer, czyli wdychamy świeże powietrze. O 12.00 czeka na nas ciepły obiad, przed którym myjemy rączki. Po obiadku czas na poobiedni odpoczynek przy muzyce relaksacyjnej. O 14.00 mamy słodki podwieczorek, a po nim czas tylko dla nas, na zabawy w kącikach zainteresowań.

Miłego dnia w przedszkolu!

Jak spędzamy czas w przedszkolu.